Николай Мухортов «Методичні вказівки до виконання курсового проекту за темою «Селище на 4-6 тисяч мешканців» з навчальної дисципліни “Архітектурне проектування”»

Произведение (прочее), год

Методичні вказівки до виконання курсового проекту за темою «Селище на 4-6 тисяч мешканців» з навчальної дисципліни “Архітектурне проектування” (для студентів 3 курсу за спеціальностями «Архітектура будівель та споруд», «Містобудування», «Дизайн архітектурного середовища» напряму 6.060102 Архітектура», освітньо-кваліфікаційний рівень підготовки: бакалавр). Укладачі: канд. арх., асистент О. В. Смірнова. ст. викл. М. Л.

Мухортов,. ст. викл. Д. М. Гура. асистент В. К. Лук'янович. асистент Г.В. Гамалєй. асистент С.И. Камардаш. Рецензент: докт. арх., проф. Н. Я Крижановська.

Рекомендовано кафедрою Архітектури будівель та споруд і дизайну архітектурного середовища. Протокол № 2 від « 11 » вересня 2015 р. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.